خشکشویی مبل

/خشکشویی مبل
خشکشویی مبل2019-12-22T12:57:45+03:30

مبل یکی از مهمترین لوازم در زمینه زیباسازی و دکوراسیون خانه است. این وسیله کاربردی و پر استفاده علاوه به گران‌قیمت بودن دارای حساسیت بالایی است، چرا که به دلیل استفاده فراوان، به سرعت کثیف شده و نظافت و تمیزی آن یکی از دغدغه‌های مهم در پاکیزگی محیط است.

کثیفی مبلمان در هر خانه‌ای جزء یکی از بزرگترین دغدغه‌هاست چرا که به مرور زمان استفاده از مبل حتی از استفاده از فرش و قالی هم پیشی گرفت و یکی از مهمترین لوازم یک محیط شد.

صندلی‌ها، مبلمان، میزها و نیمکت‌های اداری همگی لوازمی است که روزانه در معرض آلودگی و کثیفی فراوان است و مدام باید مراقب تمیزی آنها بود. تا زمانی که شستشو و خشکشویی مبلمان تا این حد در میان مردم جا نیفتاده بود، اکثر افراد برای تمیزی و نظافت مبلمانشان دست به تعویض کل مبلمان یا در بهترین حالت دست به تعویض روکش‎های آن می‌زدند.

شستشوی مبلمان در قالیشویی‌ها

اما در حال حاضر با پیشرفت خدمات قالیشویی، بخشی از قالیشویی‌های حرفه‌ای و با سابقه به ارائه خدمات شستشو و خشکشویی مبلمان می‌پردازند که این خدمات هم به صورت شستشو در محل و هم شستشو در کارخانه قالیشویی انجام می‌شود.

قالیشویی پیروزی با ارائه خدمات حرفه‌ای شستشوی مبلمان به همشهریان عزیز این کار را به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی انجام می‌دهد.

قالیشویی پیروزی همراه با دارا بودن بهترین تجهیزات در زمینه شستشوی مبلمان، این کار را هم در محل شما و هم در کارخانه انجام می‌دهد.

خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان یکی از اصولی‌ترین روش‌های شستشوی مبلمان چه اداری و چه خانگی است. در روش خشکشویی، مبلمان به صورت استفاده با دستگاه مکش و شوینده‌ها شسته شده و کمترین آلودگی در مبل باقی نمی‌ماند. این روش برای محل‌هایی که امکان جابه‌جایی ندارند بسیار مفید است.

شستشو و خشکشویی مبلمان در قالیشویی پیروزی

حال، در قالیشویی پیروزی، این کار به بهترین صورت با استفاده از با کیفیت‌ترین شوینده‌ها و تجهیزات درجه یک انجام شده و با استفاده از متبحرترین و چیره‌دست‌ترین متخصصان مبل‌شویی انجام می‌گیرد.

میتونم به شما کمک کنم !؟
ارسال